Yağlı Boya Çalışmaları

Galeri için yapılan yorumlar (9)

C_ Dr.Atilla Yazıcıoğlu :01 Ekim 2012, Pazartesi (21:51:33)

Değerli hocam, muhterem ağabeyim.. Kalbinizdeki güzellikler eserlerinize akseylemiş. Sanatçı kimliğinizdeki pozitif marjinallik sanat eserlerinize öyle deruni ve etkileyici bir mana kazandırmış ki.. Elbette bunlar Allah-u Teala'nın size lütuf ve ihsanlarıdır.. O'na c.c. sonsuz hamd ve şükürler olsun. Sizi Allah için çok seviyoruz. Dualarınızda bizleri de hatırlayın kıymetli ağabeyim..

C_ Mehmet Akdemir :22 Eylül 2012, Cumartesi (16:28:42)

DEĞERLİ HOCAM SİZİ YILLAR ÖNCESİNDEN DİYARBAKIRDAKİ SERGİ ÇALIŞMALARI VE MEDYADAN TANIYORUM. ÇOK ÇOK BAŞARILI BİR SANATÇISINIZ. HER TÜR RESİM DALINDA EN GÜZEL ÇALIŞMALARINIZA HAYRAN OLDUM. AHMETATAN.COM SİZE AİT OLDUĞUNU ÖĞRENİNCE ÇOK KEZ TIKLAYIP RUHUMU DİNLENDİRİYORUM. SİZE BİŞEY SORMAK İSTİYORUM. SANAT HEM HALK HEM SANAT İÇİN İKİ NİYET BİRLİKTE OLMALI, DİYORUM, KARŞI ÇIKIYOR ÇOĞU ARKADAŞLAR. SİZCE DOĞRUSU NEDİR? CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM. SAYGILARIMLA.

C_ Dr.Erdem KARADENİZ :12 Eylül 2012, Çarşamba (20:13:03)

SANAT VE TEŞEKKÜR Sayın Ahmet Atan beyefendi;Sanat ile alkalı eğer müsade ederseniz hisiyatımı dile getirmek istiyorum. "Sanat, gizli hazineleri keşfedip açan sihirli bir anahtar gibidir. Onunla açılan kapıların arkasında fikirler sûret urbası giyer; hayaller de âdeta cisimleşir. Sanat olmasaydı, insanın müdahale ve yeni bir şey bulma dünyasında hâlihazırdaki mevcut güzelliklerin hiçbirini göremeyecektik. İnsanoğlunun iç derinliklerini tasvir eden en birinci levha sanattır. Demiri altından, bakırı bronzdan daha kıymetli yapan sanattır. Evet, sanat sayesinde en kıymetsiz madenler, altın, gümüş ve elmastan daha kıymetli hâle gelirler. Herkesin kendi düşüncesini sanatına yansıtması gerektiğini düşünüyorum. Bizi tefekkürün zirvelerine çıkaracak, ulvî duygularla dolup taşmamızı sağlayacak ve bizi kendimizden geçirecek, geçirip öteler ötesiyle konsantrasyonumuzu temin edecek,ahlâk, edep, terbiye ve disipline kaynak teşkil edecek tertemiz,duygularımızla şahlanışımızı sembolleştiren ve bize gönlümüzün sesini dinleten bir sanat yaptığınız için de sizlere çok teşekkür ediyorum. Saygılarımı arz ediyorum.

C_ HÜSNÜ KAÇMAZ :09 Aralık 2011, Cuma (22:28:57)

slm,öncelikle enkalbi duygularımla sevgi ve saygılarımı sunar, selamlarımı sunarım. Aksaray Güzel Sanatlar Lisesi resim öğretmeniyim.Sayın hocam; öğrencilerimize sizi muhabbetle anlatıyorum.Sanat yolunuzda bizlere ışıksınız.Arkanızda bıraktığınız aydınlık yolunda koca bir nesil sizleri örnek alarak gelmektedir.Sayın hocam örnek çalışmalarınızın olduğu bir kaynak kitabınızı mümkünse kütüphanemize bağışlarmısınız.Çok ihtiyacımız var.Teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım.

C_ Şerefettin Cebe :09 Kasım 2010, Salı (11:38:00)

Hocam ben 1984 Diyarbakır Lisesinden Şerefettin CEBE saygılarımı sunuyorum,Halen Eski Eğitim Fakültesi şimdiki İl Milli Eğitim Müdürlüğünde Elektronik Teknikeri olarak görev yapmaktayım,ama hiç bir zaman içimdeki resim sevgisi bitmez,yaradılışımda var ALLAH u Teala öyle yaratmış.Bir sorum olacak size;diyarbakır ile ilgili hiç çalışmanız yokmu?

C_ nedim ergin :16 Ağustos 2010, Pazartesi (15:20:53)

selam hocam nasılsınız? ben diyarbakır lisesinden çookk eski öğrencilerinizden nedim, bende sizin gibi resim öğretmeni oldum izmirde görev yapıyorum, en son ankarada olduğunuzu duymuştum, görüşmek üzere hocam saygılar...

C_ birkan eryıldız :12 Ağustos 2010, Perşembe (12:38:06)

öncelikle merhaba hocam benim adım birkan. size balıkesirden yazıyorum.sizin bir yazınızı okudum çok etkilendim. hayal kurmakla ilgili.hocam ben yaklaşık 4 senedir alopesi areata diye isimlendirilen bi hastalıkla uğraşıyorum. halk arasında adı saçkıran. hocam bu hastalıktan kurtulmak için çok para döktüm annemin sonra eşimin bilezikleri falan. bu hastalığın stresten olduğunu söylüyorlardı hep ama ben hep ısrarla reddediyordum. ama bu hastalık bataklıkta çırpındıkça daha fazla batmaya benzedi. ben üzüldükçe o çoğaldı, çoğaldıkça ben üzüldüm.ama 1 senedir işin psikolojisiyle ilgileniyorum. balıkesirde çok iyi bir psikologtan hipnoz tedavisi görüyorum esasında baya bir değişim oldu bende ama hastalığım ilerledikçe moralim psikolojim altüst oldu, kitap okumayı çok severim ama hiç kişisel gelişim kitapları okumamıştım. bayabi okudum ve okuduğum kitapların çoğu sizin yazınızla paralel şeyler söylüyor. ve beni tedavi eden psikoloğumda hayal kurmamı söylüyo. o şöyle diyo sen kendini görmek istediğin gibi hayal edersen bunu bilinç dışın hayal olduğunu ayırt edemez yani gerçekmiş gibi algılar ve o doğrultuda yol alır.hocam yaklaşık bir aydır hayal kuruyorum ama bu hayalim gercekleşmezse daha fazla hayalkırıklığına uğramazmıyım birde kaç dakika veya kaç saat hayal kurmanın önemi nedir.hocam umarım okuyorsunuzdur ve bana cevap atarsınız.umarım hayallerimiz gerçeklerimiz olur... saygılarımla....

C_ Turhan Demiray :05 Haziran 2010, Cumartesi (01:01:36)

Eserleriniz pentürel resim sanatının temsilcisi olarak göze çarpmakla birlikte ayrıca bu eserde Ortaköy Camii ve güzelim mekan bana hep huzur vermiştir. İyiki varsın saygılarımla.

C_ Zafer Erzincan :29 Mayıs 2010, Cumartesi (23:08:14)

Fotoğrafların ve sanat çalışmalarını izledim hepsi çok güzel hayat yolunda emin adımlarla ilerleyişin beni çok mutlu ediyor.Sana tüm çalışmalarında var olan enerjinin tamamını kullanabilmende yüce Allah'ımızın yardımcı olmasını diliyorum.Canım kardeşim selam ve sevgilerimle

Galeri için yorum yapmak ister misiniz?

 
Bu sitedeki eserler Prof. Ahmet Atan'a ait olup, izinsiz kullanılamaz © 2010 | Design By Web Tasarım | Seo